TRANSPARENTNOŚCI W STYLU GLAMOUR

17 marca 2022

Główną myślą, która skłoniła mnie do zaaranżowania tego projektu, było pokazanie solidnego filaru kompleksowej organizacji, jakości i subtelnego nawiązania do najważniejszych trendów ślubnych tego sezonu!

Podkarpacie było jednym z pierwszych miejsc, w mojej głowie, które wręcz łakną tego typu ślubnych aranżacji. Chcieliśmy tym wspólnym projektem pokazać, że jesteśmy gotowi na wiele pięknych realizacji! Oto jedna z nich. 🙂

Kluczową rolę w całej koncepcji odegrał motyw „transparentności”, który oprócz luksusu i elegancji był główną składową naszej ślubnej scenerii.
Pojawiły się szklane blaty, lustrzane winietki, tort z lewitującym piętrem i akrylowe krzesełka, które zabiegają o względy miłośniczek lśnienia i blasku!

Bogate w wycięcia i przeźroczystości kreacje, miały natomiast zaspokoić apetyty fanek najgorętszych trendów sukien ślubnych „perfect glamour look”.

Gdzie było zaskoczenie? Początkowo „panna młoda” pojawiła się w kreacji ze spektakularnym trenem przyozdobionym w mieniące się kryształki. Nowoczesność i ambitne podejście do trendów w modzie ślubnej, skłoniły nas do zaprezentowania tej sukni w kontrowersyjnym wydaniu – dwa w jednym! Kreacja zaskoczyła swą formą, przeobrażając się z pałacowej sukni w bankietową mini o eleganckim kroju. Całość ślubnego look’u dopełniły ręcznie wykonane biżuteryjne zdobienia głowy w postaci opasek, które cieszą się coraz to większą popularnością w ślubnej garderobie! Ich dostępność w zestawach z mini torebką to absolutny hit tego sezonu!

Patrząc na szerokie kadry naszego Glamour z pewnością wyszliśmy poza ramy skromnego minimalizmu, ale w końcu na galach i wielkich wyjściach nigdy nie zawodzi klasyczna biel i elegancja w ponadczasowej erze złotych dodatków! 😉

 

 

W projekcie wzięli udział:

Miejsce: @villa_presto
Dekoracje: @weddproject
Winietki: @wellegance.art
Suknie: @bemine_by_majaflorkiewicz
Buty: @yes_i_shoe
Biżuteria: @republikajewelry
Słodkości: @cudajagodzianki
Make-up: @monika_magiera_makeup
Włosy: @hairby.vp

Foto: @atelier.kryjak
Video: @michal_światek_videographer
Model: @piotr.rymarz
Modelka: @agnees_dk
Strój pana młodego: @leon_nogalski
Buty: @leon_nogalski
Wypożyczalnia podtalerzy: @wypozyczalnia_gastro4rent
Wynajem krzeseł: @ewenta.pl_hale_namiotowe
Oświetlenie: @modernlightservice

Dziękuję!

Zapraszamy po więcej na nasze social media @bisouatelier.weddings!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Close

Dbałość o każdy szczegół sprawi, że ten wyjątkowy dzień stanie się dla Was urzeczywistnieniem marzeń.

Instagram

@bisouatelier.weddings

Media społecznościowe

angelika.cisek@bisouatelier.pl